Strona głównaKlimatyzacja

Klimatyzacja z funkcją grzania.

ogrzewanie i klimatyzacja w jednym

Zadaniem nowoczesnej klimatyzacji jest zapewnienie komfortu cieplnego w pomieszczeniu, zarówno wówczas gdy klimatyzatory ścienne pracują w trybie chłodzenia, jak i grzania. Nowoczesne splity umożliwiają dodatkowo zachowanie równowagi pomiędzy temperaturą powietrza w pomieszczeniu a stopniem jej wilgotności. Nowoczesne klimatyzatory split posiadają funkcję oczyszczania powietrza, dzięki czemu powietrze, którym oddychamy jest wolne od kurzu, szkodliwych drobnoustrojów oraz innych zanieczyszczeń i cząsteczek zapachowych.

Elastyczność pracy i personalizacja – klimatyzacja LG, Hisense i Panasonic

Nowoczesne splity muszą spełniać rygorystyczne normy energetyczne i środowiskowe, co gwarantuje wysoką wydajność urządzeń, a dzięki zastosowaniu czynnika R32 o niskim współczynniku GWP, redukcję szkodliwego oddziaływania na środowisko naturalne. Splity mogą pracować w ramach indywidualnych programów/trybów pracy w cyklach dobowych i tygodniowych. Sterowanie w większości modeli odbywa się za pośrednictwem modułów WiFi co zwiększa możliwości ustawień indywidualnych programowanych zdalnie. Istnieje również możliwość integracji z systemem inteligentnego zarządzania obiektem, przy wykorzystaniu czujników ruchu, temperatury i wilgotności.

Klimatyzatory split – zastosowanie

Klimatyzatory inwerterowe split znajdują zastosowanie w wielu obiektach o zróżnicowanym przeznaczeniu. Sprawdzają się zarówno w przypadku mieszkań, budownictwie jednorodzinnym, a także w przypadku mniejszych sklepów oraz lokali gastronomicznych. Klimatyzatory ścienne o większej mocy doskonale wpisują się przestrzenie nowoczesnych biur, sal konferencyjnych oraz dużych lokali mieszkalnych. Uwadze klientów poszukujących funkcjonalnych i eleganckich rozwiązań polecamy modele do zastosowań całorocznych (nawet w przypadku niskich temperatur zewnętrznych) oraz pracy ciągłej dedykowane do serwerowni.

W ofercie posiadamy klimatyzatory Hisense, Panasonic oraz klimatyzatory LG.

https://sunbraks.pl/wp-content/uploads/2021/05/hisense_aranzacja_8_k.jpg
https://sunbraks.pl/wp-content/uploads/2021/05/hisense_aranzacja_2_k.jpg

Wysoka sprawność dla chłodzenie i grzania

Systemy multisplit to urządzenia o mocy od 5 kW do 10 kW.  Do jednego agregatu zewnętrznego możemy podłączyć do czterech jednostek wewnętrznych (jednostki naścienne, jednostki kanałowe, jednostki przypodłogowo-podsufitowe, jednostki konsolowe), w różnej konfiguracji, o różnorodnej stylizacji i wielkości w różnych pomieszczeniach dla uzyskania odpowiedniego komfortu cieplnego. Każda jednostka wewnętrzna posiada oddzielną instalacje freonową do  agregatu zewnętrznego. Wysoka kultura pracy zespołów gwarantuje optymalną temperaturę w pomieszczeniach i niską emisję hałasu stwarzając idealne warunki do przebywania, odpoczynku czy pracy.

Systemy multisplit to idealne rozwiązanie dla kliku pomieszczeń biurowych, domków jednorodzinnych bądź apartamentów, czy małych obiektów gospodarczych. W swojej ofercie posiadamy systemy multisplit marki Hisense i Panasonic.

Multisplit – elastyczność pracy

Ze względu na swoją funkcjonalność systemy multisplit doskonale sprawdzają się wszędzie tam, gdzie zależy nam na zapewnieniu zróżnicowanych warunków temperaturowych w poszczególnych pomieszczeniach w ramach jednego obiektu. Należy przy tym pamiętać, że w systemie multisplit w danym momencie wszystkie pracujące jednostki (w pomieszczeniach, w których nie ma takiej potrzeby jednostki działające w ramach systemu mogą być wyłączone) mogą pracować w tym samym trybie – grzania lub chłodzenia.

System multisplit – klimatyzacja dla wymagających – Hisense, Panasonic

Możliwość zintegrowania w ramach jednego systemu klimatyzacji jednostek o zróżnicowanej architekturze zewnętrznej daje szerokie możliwości projektowania instalacji domowych, komercyjnych. Dodatkową zaletą systemów jest wysoka wydajność i energooszczędność, dzięki czemu system klimatyzacji działający na czynniku R32 jest tani w eksploatacji i przyjazny dla środowiska naturalnego.

Zadzwoń i zapytaj o ofertę dla Ciebie: 507 421 668

POPRACUJMY RAZEMSUNBRAKS

ZAPRASZAMY
Pon- Sob 8.00 - 18.00
ADRES
Sunbraks Sp. z o.o.
Strachocin 12A
73-110 Strachocin
KONTAKT TEL:
507 421 668
NAPISZ DO NAS
info@sunbraks.pl